Snippet manager (8.x-1.5) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: Edit menu
mk: Уредување мени
