Snippet Manager (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (98 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Access
uk: Доступ

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Snippets
uk: Уривки

en: Display
uk: Показ

en: Menu
uk: Меню

en: Theme
uk: Тема

en: Layout
uk: Макет

en: Component
uk: Компонент

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Fields
uk: Поля

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: State
uk: Стан

en: Code
uk: Код

en: General
uk: Загальне

en: Base
uk: Основа

en: Other
uk: Інше

en: Role
uk: Роль

en: User login
uk: Вхід

en: String
uk: Рядок

en: Edit view
uk: Редагувати вид

en: Template
uk: Шаблон

en: Condition
uk: Умова

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: Entity
uk: Сутність

en: Generic
uk: Загальне

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: missing
uk: відсутнє

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: Variables
uk: Змінні

en: Form
uk: Форма

en: Permission
uk: Повноваження

en: Usage
uk: Використання

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Starting level
uk: Початковий рівень

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Bundle
uk: Пакет

en: Form mode
uk: Режим форми

en: - Any -
uk: - Усі -

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
uk: "%" більше не може використовуватися в якості першого сегменту шляху.

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Edit variable
uk: Редагувати змінну

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Edit @label
uk: Редагувати @label

en: Add variable
uk: Додати змінну

en: - Default -
uk: - Усталено -

en: Bypass access checks
uk: Пропускати перевірки доступу

en: Delete variable
uk: Видалити змінну

en: Formatted text
uk: Форматований текст

en: Rendered
uk: Вималювано

en: Plugin configuration
uk: Конфігурація плаґіна

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
uk: Якщо увімкнено, дозволи доступу на відтворення сутності не перевіряються.

en: Numeric placeholders may not be used. Please use plain placeholders (%).
uk: Неможливо використати числові заповнювачі. Будь ласка, використовуйте прості заповнювачі (%).

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: Display variant
uk: Варіант відображення

en: Duplicate of @label
uk: Дублювання @label

en: Allowed types: @extensions.
uk: Дозволені типи: @extensions.

en: Maximum number of levels
uk: Максимальна кількість рівнів

en: Path is empty.
uk: Шлях порожній.

en: No query allowed.
uk: Запити заборонені.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
uk: Некорректний шлях. Припустимими є латинські абетково-цифрові символи, а також символи "-", ".", "_" та "~".

en: The path should begin with "/".
uk: Шлях має починатися з "/".

en: Could not load @entity_type: #@entity_id.
uk: Не вдалося завантажити @entity_type: #@entity_id.

en: Initial visibility level
uk: Початковий рівень видимості

en: The menu is only visible if the menu item for the current page is at this level or below it. Use level 1 to always display this menu.
uk: Це меню видиме лише якщо пункт меню для поточної сторінки знаходиться на цьому рівні або нижче. Щоб завжди показувати це меню використовуйте рівень 1.

en: Number of levels to display
uk: Кількість рівнів для відображення

en: This maximum number includes the initial level.
uk: Ця максимальна кількість також включає в себе початковий рівень.
