Snippet manager (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Access
ps: لاس رسی

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Role
ps: ونډه

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Edit menu
ps: غورنۍ سمون

en: Plugin
ps: لګون

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: Permission
ps: اجازه

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Bundle
ps: بنډل

en: - Any -
ps: -هر-
