Snippet manager (8.x-1.7) - en to km translation catalogue (40 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Code
km: កូដ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Edit menu
km: កែសម្រួល​ម៉ឺនុយ​

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Boolean
km: ប៊ូលីន
