Snippet Manager (8.x-1.8) - en to tr translation catalogue (83 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Access
tr: Erişim

en: View
tr: Görüntüle

en: Format
tr: Biçim

en: Path
tr: Yol

en: Display
tr: Gösterim

en: Menu
tr: Menü

en: Theme
tr: Tema

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Component
tr: Bileşen

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Role ID
tr: Rol ID

en: Fields
tr: Alanlar

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: State
tr: Durum

en: Code
tr: Kod

en: General
tr: Genel

en: Base
tr: Temel

en: Other
tr: Diğer

en: Role
tr: Rol

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: String
tr: Dize

en: Edit view
tr: Görünümü düzenle

en: Template
tr: Şablon

en: Condition
tr: Koşul

en: Edit menu
tr: Menü düzenle

en: Entity
tr: Nesne

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Variables
tr: Değişkenler

en: Permission
tr: İzinler

en: Usage
tr: Kullanım

en: Layout settings
tr: Yerleşim ayarları

en: Page settings
tr: Sayfa ayarları

en: Starting level
tr: Başlangıç düzeyi

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Boolean
tr: Mantıksal

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Form mode
tr: Form Kipi

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
tr: "%", bir yolun birinci kısmı için kullanılamaz.

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Edit @label
tr: @label düzenle

en: Bypass access checks
tr: Erişim denetimlerini atla

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
tr: Etkinleştirilirse, varlığın görüntüsünü oluşturmaya yönelik erişim izinleri denetlenmez.

en: Numeric placeholders may not be used. Please use plain placeholders (%).
tr: Sayısal yer tutucular kullanılamaz. Lütfen düz yer tutucular (%) kullanın.

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği

en: Display variant
tr: Görünüm türevi

en: Duplicate of @label
tr: @label öğesinin kopyası

en: Allowed types: @extensions.
tr: İzin verilen dosya uzantıları: @extensions.

en: Maximum number of levels
tr: Maksimum seviye sayısı

en: Path is empty.
tr: Yol boş.

en: No query allowed.
tr: Sorguya izin verilmiyor.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
tr: Geçersiz yol. Geçerli karakterler, alfasayısal karakterler ve "-", ".", "_" ve "~" karakterleridir.

en: Initial visibility level
tr: Başlangıçtaki görünürlük düzeyi

en: The menu is only visible if the menu item for the current page is at this level or below it. Use level 1 to always display this menu.
tr: Menü, geçerli sayfanın menü öğesi bu düzeydeyse ya da bu düzeyin altındaysa görünür. Bu menünün her zaman görüntülenmesi için 1 düzeyini kullanın.

en: Number of levels to display
tr: Görüntülenecek düzey sayısı

en: This maximum number includes the initial level.
tr: Bu sayı üst sınırı, başlangıç düzeyini içerir.
