Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Client ID
da: Klient ID

en: Role
da: Rolle

en: Timezone
da: Tidszone

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Web services
da: Web-services

en: Timestamp format
da: tidsstempel-format

en: - Default -
da: - Standard -
