Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Role
is: Hlutverk

en: Timezone
is: Tímabelti

en: - Select -
is: - Velja -
