Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Role
lt: Rolė

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Timestamp format
lt: Datos ir laiko kodo formatas

en: - Default -
lt: - Numatytasis -
