Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Database
lv: Datubāze

en: Role
lv: Loma

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Web services
lv: Web servisi
