Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Database
ru: База данных

en: Role
ru: Роль

en: Schema
ru: Схема

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Timestamp format
ru: Формат времени

en: - Default -
ru: - По умолчанию -
