Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Database
sv: Databas

en: Role
sv: Roll

en: Timezone
sv: Tidszon

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Timestamp format
sv: Format för tidsstämpel
