Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Role
te: పాత్ర

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
