Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Database
tr: Veritabanı

en: Role
tr: Rol

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Timestamp format
tr: Zaman damgası biçimi
