Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Role
vi: Vai trò

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Timestamp format
vi: Định dạng thời gian
