Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Role
az: Rollar

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Web services
az: Veb xidmətləri
