Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Role
ar: الدور

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Web services
ar: خدمات الويب
