Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Database
be: База дадзеных

en: Role
be: Роля

en: Schema
be: Схема

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Web services
be: Вэб-службы
