Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Database
fi: Tietokanta

en: Role
fi: Rooli

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Timestamp format
fi: Aikaleiman muoto

en: - Default -
fi: - Oletus -
