Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Role
he: תפקיד

en: Timezone
he: איזור זמן

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Timestamp format
he: מבנה חותמת הזמן

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
