Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Web services
hr: Mrežni servisi
