Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Role
hy: Դեր

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
