Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Client ID
id: ID Klien

en: Role
id: Peran

en: Timezone
id: Zona waktu

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Web services
id: Layanan web
