Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Database
ja: データベース

en: Role
ja: 役割

en: Schema
ja: スキーマ

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Timestamp format
ja: タイムスタンプの書式
