Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Role
ka: როლი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
