Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Role
nl: Rol

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Timeout
nl: Time-out

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Web services
nl: Webservices

en: Timestamp format
nl: Tijdstipformaat

en: - Default -
nl: - Standaard -
