Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Database
pl: Baza danych

en: Role
pl: Rola

en: Schema
pl: Schemat

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Web services
pl: Usługi web

en: Timestamp format
pl: Format znacznika czasowego
