Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Database
pt: Banco de dados

en: Role
pt: Papel

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Web services
pt: Serviços web

en: Timestamp format
pt: Formato timestamp

en: - Default -
pt: - Padrão -
