snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Messages
bg: Съобщения

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
