snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Login
el: Είσοδος

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Tracking scope
el: Εμβέλεια παρακολούθησης

en: Not tracked
el: Δεν παρακολουθείται

en: @items enabled
el: Ενεργά @items

en: Track messages of type
el: Παρακολούθηση μηνυμάτων του τύπου
