snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Login
et: Sisselogimine

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Statistics
et: Statistika

en: Logout
et: Logi välja

en: Messages
et: Sõnumid

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade
