snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Logout
eu: Irten

en: Messages
eu: Mezuak

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
