snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Messages
hi: संदेश

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
