snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Login
hr: Prijava

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: Logout
hr: Odjava

en: Messages
hr: Poruke

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
