snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Login
it: Accedi

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Statistics
it: Statistiche

en: Logout
it: Esci

en: Messages
it: Messaggi

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: Tracking scope
it: Perimetro del tracciamento

en: Track messages of type
it: Traccia messaggi di tipo
