snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Login
ja: ログイン

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Statistics
ja: 統計

en: Logout
ja: ログアウト

en: Messages
ja: メッセージ

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Tracking scope
ja: トラッキングスコープ
