snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
