snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Logout
oc: Sortir

en: Messages
oc: Messatges

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat
