snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Statistics
th: สถิติ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
