snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Login
uk: Вхід

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: Logout
uk: Вихід

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: Not tracked
uk: Не відстежено

en: @items enabled
uk: @items дозволено

en: Track messages of type
uk: Відстежувати повідомлення наступних типів:

en: This will track the selected message types shown to users. Tracking of form validation errors may help you identifying usability issues in your site. For each visit (user session), a maximum of approximately 500 combined GATC requests (both events and page views) can be tracked. Every message is tracked as one individual event. Note that - as the number of events in a session approaches the limit - additional events might not be tracked. Messages from excluded pages cannot be tracked.
uk: Це дозволить відстежувати обрані типи повідомлень, показуваних користувачам. Відстеження помилок перевірки форм може допомогти вам ідентифікувати проблеми зі зручністю використання вашого сайта. Для кожного відвідування (сеансу користувача) може бути відслідковано максимум приблизно 500 комбінованих запитів GATC (події і перегляди сторінок). Кожне повідомлення відстежується як одне окрема подія. Зверніть увагу - коли число подій в сеансі наближається до межі - додаткові події можуть не відстежуватися. Повідомлення від сторінок, що потрапили від виняток, не можуть бути відслідковані.
