snowplow (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Logout
be: Выйсці

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
