snowplow (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Login
he: כניסה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Logout
he: יציאה

en: Messages
he: מסרים

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
