snowplow (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Logout
km: ចេញ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
