snowplow (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Statistics
fa: آمار

en: Logout
fa: خروج

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
