snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
az: Statistika

en: Messages
az: Mesajlar

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
