snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Login
es: Iniciar sesión

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: Messages
es: Mensajes

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Status message
es: Mensaje de estado

en: Tracking scope
es: Ámbito de seguimiento

en: Not tracked
es: No monitorizado

en: @items enabled
es: @items activado

en: Track messages of type
es: Rastrear mensajes del tipo
