snowplow (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Tracking scope
hu: Követés hatóköre

en: Not tracked
hu: Nincs követve.

en: @items enabled
hu: @items engedélyezve

en: Track messages of type
hu: Ilyen típusú üzenetek követése

en: This will track the selected message types shown to users. Tracking of form validation errors may help you identifying usability issues in your site. For each visit (user session), a maximum of approximately 500 combined GATC requests (both events and page views) can be tracked. Every message is tracked as one individual event. Note that - as the number of events in a session approaches the limit - additional events might not be tracked. Messages from excluded pages cannot be tracked.
hu: Ezzel követhető a felhasználóknak megjelenő üzenetek kiválasztott típusa. Űrlapok kitöltésének ellenőrzéséből eredő hibaüzenetek követése segíthet például felhasználó-barátsági (UX) hiányosságok feltárásában. Látogatásonként (azaz felhasználói munkamenetenként) legfeljebb körülbelül 500 kérést (oldalmegtekintéseket és eseményeket együttvéve) teljesít a GATC (Google Analytics Tracking Code). Mivel minden egyes üzenet külön esemény a mérés során, ezért érdemes figyelni rá, hogy az ötszázas korlát elérése után további események abból a munkamenetből már nem mérhetők. Ugyanígy nem mérhetők a kizárt oldalakon megjelenő üzenetek sem.
