snowplow (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Login
lt: Prisijungti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Statistics
lt: Statistika

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Messages
lt: Žinutės

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
