snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Tracking scope
ne: ट्र्याकिङ स्कोप
