snowplow (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Login
pt: Entrar

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Messages
pt: Mensagens

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: @items enabled
pt: @items ativado
