SOAP Manager (1.0.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: HTTP Basic Authentication
ar: مصادقة HTTP الرئيسية
